McDonald's w Kościanie już otwarty
Fot: Maciej Sibilak/koscianiak.pl

W środę 15 listopada br. nastąpiło otwarcie restauracji McDonald's w Kościanie. Lokal znajduje się w południowej części miasta, przy ul. Śmigielskiej 61.

Od samego otwarcia restauracja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Na otwarcie przyszli m.in. uczniowie ze szkoły ZSP im. Franciszka Ratajczaka z klasy Technik organizacji reklamy, dla których oprócz możliwości kupna fast food'ów mogli zobaczyć jak wygląda reklama na przykładzie jednej z największych sieci restauracji na świecie. Właścicielką McDonald's jest franczyzobiorczyni pani Paulina Galant, która prowadzi 4 takie restauracje w Jarocinie, Śremie, Lesznie, a od dziś także w Kościanie.

– Jestem dumna, że na mapie województwa wielkopolskiego pojawia się kolejna restauracja McDonald’s, którą mam przyjemność prowadzić. Otwarcie lokalu daje mi możliwość wsparcia lokalnej gospodarki oraz mieszkańców poprzez nowe miejsca pracy – w restauracji w Kościanie zatrudnionych jest 40 osób. Jako franczyzobiorczyni chcę być blisko społeczności i poznawać ich potrzeby, dlatego postanowiłam wesprzeć Ośrodek Rehabilitacyjny – mówi Paulina Galant, franczyzobiorca restauracji w Kościanie.

49703bwynik
49705bwynik
49706bwynik
49709bwynik
49711bwynik
49713bwynik
49716bwynik
49717bwynik
49719bwynik
49722bwynik

 

 

Byłeś świadkiem bulwersującej sytuacji, ciekawego wydarzenia lub widziałeś coś interesującego? Chcesz się czymś pochwalić?
Napisz do nas , dołącz zdjęcia lub film, opublikujemy to na portalu. Ten portal jest dwa Was.
TPL_BACKTOTOP